Dr. Senem ERDEM ALBAŞ

Senem, Adisa Danışmanlık'da yönetim danışmanı ve eğitmen olarak çalışmaktadır. Adisa’ya 2010 yılında katılmıştır. Adisa’dan önce, kalite mühendisi ve insan kaynakları sorumlusu olarak görev yapmış, sonrasında insan kaynakları ve organizasyonel gelişim müdürü ve stratejik planlama müdürü olarak çalışmıştır. Sistemlerin kurulumu ve uygulanmasında ulusal ve uluslarası pek çok proje gerçekleştirmiştir.

Senem, Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde lisans, Bilkent Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nde yüksek lisans yapmıştır. Ardından, Hacettepe Üniversitesi İşletme Bölümü’nde doktora derecesini almıştır. İleri derecede İngilizce konuşabilmektedir.

Uzmanlık alanları arasında; strateji ve hedef  yayılımı, organizasyonel yapılandırma, insan kaynakları sistemleri, saha yönetimi, liderlik, kültür alanları yer almaktadır. 

Senem, başta holding, otomotiv ana ve yan sanayi, makina, kimya, savunma, ilaç, inşaat, çelik endüstrisi, havacılık, hızlı tüketim gibi farklı sektörlerden çok sayıda firmaya yönelik danışmanlık, araştırma ve geliştirme projelerine liderlik etmektedir.